«Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінговому курсі «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)», який пройде з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у Києві. Курс складається з 5 модулів, кожний по 4 дні і охоплює загалом 230 академічних годин.

Організатори курсу:

  • Торгово-промислова палата України,
  • Німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine,
  • Товариство міжнародної співпраці (GIZ).

Детальний план навчання та інформацію щодо курсу Ви можете знайти в доданих файлах.

Концепція тренінгового курсу:

Тренінговий курс «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)» – це практичне підвищення кваліфікації в області енергоефективної техніки, направлене на відповідальних за використання енергії на підприємстві, а також на енергосервісні компанії. Теорія навчального курсу викладена коротко, влучно та практично. Проектна робота, що є частиною курсу, робить можливим практичне заощадження на підприємстві.

Курс проводиться російською та німецькою мовами з російським перекладом.

Навчання проводять тренери з України, Молдови та Німеччини.

Зміст теоретичної частини

Навчальний матеріал складається з технічної інформації та даних зі сфери управління. Тренінг включає в себе практично всі енергетичні практики, що застосовуються на підприємстві. При цьому тренінговий курс постійно модифікується відповідно до існуючих актуальних умов.

Проектна робота

Проектна робота є визначальною складовою тренінгу. Як правило, під керівництвом досвідченого тренера розробляється енергозберігаючий практичний інструментарій для підприємства учасника курсу, впровадження якого має безпосередньо привести до заощадження енергії. Результати проектної роботи відображаються у звіті та презентуються перед екзаменаційною комісією, яка відіграє роль керівництва підприємства.

Заключний іспит

Курс завершується письмовим іспитом, що триває 120 хвилин. Іспит включає в себе теоретичне питання та розрахункове завдання по кожному  5 різних тематичних областей тренінгового курсу «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)».

ТПП-Сертифікат

Після успішного завершення тренінгового курсу «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)» учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «Європейський енергоменеджер (ТПП)». Тренінг «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)» – це єдина для всієї Німеччини, а також світу кваліфікаційна концепція, що  базується на стандартах на нормах ТПП Нюрнбергу (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації, – DIHK-Bildungs-GmbH.

Курс завершується письмовим іспитом, а також написанням і презентацією практично-орієнтованої проектної роботи з наступним врученням сертифікату „Європейський енергоменеджер (ТПП)”. Сертифікат чинний в усіх країнах-партнерах EUREM.

Тренінговий курс завершується організацією навчальної поїздки на енергетичну тематику до Німеччини 22-28 квітня 2018.

Мета тренінгу:

Зниження споживання енергії, впровадження ефективних технологій і застосування професійного енергоменеджменту набувають все більшого значення у всіх сферах суспільства.

Завдяки участі у тренінгу підприємства зможуть:

  • знизити енергетичні витрати й забезпечити власну конкурентоспроможність,
  • налаштуватися й підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки, торгівля викидами шкідливих речовин),
  • зробити значний внесок у захист клімату (зобов’язання щодо захисту довкілля),
  • використовувати коштів проектів та фондів Європейського Союзу та інших міжнародних донорів для енергетичних проектів своїх підприємств, та їхніх клієнтів

Співробітники отримають важливі технічні знання для оптимізації використання енергії на підприємствах завдяки практичному тренінгу та навчаться цілеспрямовано їх застосовувати.

Цільова аудиторія тренінгу:

Перший курс тренінгу «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)» направлений на спеціалістів енергетичних професій, відповідальних за використання енергії на підприємствах та консультантів на енергетичну тематику.

При наявності відповідних компетенцій учасники цього курсу мають можливість надалі працювати у якості тренерів на курсах «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)», що проводитимуться ТПП України.

Вартість участі у курсі:

Пілотний курс «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)», а також навчальна поїздка до Німеччини фінансуються з проектних коштів Німецько-Українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine і Товариства з міжнародної співпраці (GIZ).

Доплата з боку учасників за участь у курсі:

Тренінговий курс: 9950,00 грн., включаючи ПДВ

Навчальна поїздка до Німеччини: транспортні витрати Україна – Німеччина – Україна

Заявка на участь у курсі:

Заявка на курс здійснюється на підставі подання заповненого формуляру, що знаходиться в додатку. Термін подачі заявки – до 15 вересня 2017 року включно. Відбір учасників здійснюється Торгово-промисловою палатою України і Німецько-Українським партнерським проектом KVP Ukraine. Максимальна кількість учасників становить 20 осіб.

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на наступну адресу:

Торгово-промислова палата України:

Тетяна Конченко, координатор програми EUREM

Тел.: +38 (044) 461 98 20

Email: eurem.manager@gmail.com

 

Торгово-промислова палата України:

Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки

Тел.: +38 (097) 309 31 40

Тел.: +38 (067) 225 78 21

Email: osm-zed@ucci.org.ua

 

Німецько-український партнерський проект KVP Ukraine

Тетяна Білас, координатор проекту

Тел.:    +38 (050) 501 61 77

Email:  project@kvp-ukraine.com

 

EUREM-navchalnyj-plan

zayavka-uchasnyka-EUREM

zaproshennya-EUREM-trening

EUREM_informatsiya-pro-kurs