Міжнародна конференція з нагоди «Впровадження навчальної програми EUREM та створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні»

1

Торгово-промислова палата України спільно з Німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні Програми підготовки європейських енегоменеджерів EUREM.

Зокрема, 26 вересня 2017 року в ТПП України було проведено Міжнародну конференцію з нагоди «Впровадження навчальної програми EUREM та створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні».

У конференції взяли участь: Геннадій Чижиков – Президент ТТПУ; Віктор Галасюк – народний депутат України, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва; Ростислав Коробка – Віце-президент ТППУ; Сергій Савчук, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Роберт Шмідт, засновник програми EUREM, голова Керівного комітету EUREM , ТПП Нюрнберга; Фолькер Штьотцер, керівник Німецько-українського партнерського проекту KVP Ukraine.

4

Наступним етапом заплановано проведення навчального курсу «Енергоменеджер (ТПП)/EnergieManager (IHK)», який буде проводитися у період з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у ТПП України.

Довідка щодо EUREM.

EUREM – це стандартизована тренінгова програма та ефективна мережа європейських енергроменеджерів, яка здійснюється сьогодні вже у понад 28 країнах світу. Понад 5000 європейських енергоменеджерів працюють у цих країнах і виступають гарантами забезпечення енергоефективності на підприємствах.

Причин для імплементації посади енергоменеджера на підприємстві існує багато. Хоча для виробничих підприємств і розроблено стандарти якості та ефективності, проте все ще зберігається значний потенціал щодо економії енергії і, таким чином, для зниження витрат.

Особливо цікаво це для підприємців: завдяки освоєнню таких потенціалів для зниження витрат посилюється конкурентоздатність підприємств. Крім цього, підприємство завдяки такій економії робить значний внесок в охорону довкілля та збереження ресурсів. Для програми EUREM характерно те, що усі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Завдяки цьому кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, вивчаючи дидактичні ноу-хау, щоб реалізовувати на практиці проекти з енергоефективності.

img_8786_1

img_8791_1

img_8758_1

img_0689_1

img_8708_1

img_0566_1

img_0648_1

img_0545

img_0482_1

img_0471_1

img_0339_1

4

img_0386_1

 

 

http://rada.gov.ua/news/Novyny/149397.html

https://www.facebook.com/IndustryCommittee/posts/576198479217016