Міжнародна конференція з нагоди «Впровадження навчальної програми EUREM та створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні»

Торгово-промислова палата України спільно з Німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні Програми підготовки європейських енегоменеджерів EUREM.

Зокрема, 26 вересня 2017 року в ТПП України буде проведено Міжнародну конференцію з нагоди «Впровадження навчальної програми EUREM та створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні» (проект Програми додається).

Наступним етапом заплановано проведення навчального курсу «Енергоменеджер (ТПП)/EnergieManager (IHK)», який буде проводитися у період з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у ТПП України (інформаційні матеріали щодо тренінгового курсу EUREM додаються).

Довідка щодо EUREM.

EUREM – це стандартизована тренінгова програма та ефективна мережа європейських енергроменеджерів, яка здійснюється сьогодні вже у понад 28 країнах світу. Понад 5000 європейських енергоменеджерів працюють у цих країнах і виступають гарантами забезпечення енергоефективності на підприємствах.

Причин для імплементації посади енергоменеджера на підприємстві існує багато. Хоча для виробничих підприємств і розроблено стандарти якості та ефективності, проте все ще зберігається значний потенціал щодо економії енергії і, таким чином, для зниження витрат.

Особливо цікаво це для підприємців: завдяки освоєнню таких потенціалів для зниження витрат посилюється конкурентоздатність підприємств. Крім цього, підприємство завдяки такій економії робить значний внесок в охорону довкілля та збереження ресурсів. Для програми EUREM характерно те, що усі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Завдяки цьому кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, вивчаючи дидактичні ноу-хау, щоб реалізовувати на практиці проекти з енергоефективності.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, «Колізей Хол».

Програма конференції 26-09-17