Співпраця Торгово-промислової палати України з Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ

memorandum-jpeg

У березні 2017 року, в рамках Плану діяльності Платформи з питань розвитку зеленої економіки на 2016-2017 роки, було розроблено, узгоджено та підписано «Меморандум про співпрацю між Центром «Розвиток КСВ» та Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» та Програмою сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, та Інститутом зеленої економіки та КМІГОР «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» та Торгово-промисловою палатою України».

Основними сферами співробітництва згідно з Меморандумом про співпрацю визначено такі:

1. Підтримка державних посадових осіб, бізнесу і громадянського суспільства в адаптації Порядку денного сталого розвитку 2030 з акцентом на ціль 8 (Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх) та ціль 9 (Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій сталій індустріалізації та інноваціям).

2. Підвищення рівня інформованості про важливість Порядку денного сталого розвитку 2030 для бізнесу та громадянського суспільства.

3. Просування концепцій зеленої економіки і її переваг для української економіки в цілому і для бізнесу зокрема.

Меморандум набрав чинності 16 березня 2017 року та діє до 31 березня 2018 року.

Імплементація Меморандуму здійснюватиметься згідно з Поетапним планом діяльності Платформи з питань розвитку зеленої економіки на 2017-2018 роки, остаточне затвердження якого заплановано у травні 2017 року.