Відбір учасників 2-денних семінарів з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах (рівень користувача)

baner

Анонсується відбір учасників 2-денних семінарів з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах (рівень користувача)

Щодо Програми підготовки ЮНІДО
для фахівців з впровадження системи енергетичного менеджменту
на промислових підприємствах (рівень користувача)

Шановні пані та панове!

Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно з Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ «Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України» (www.ukriee.org.ua) анонсує відбір учасників Програми підготовки фахівців з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах на промислових підприємствах (рівень користувача).

Експерти ЮНІДО планують проведення 2-денних семінарів з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ) та Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

Перший семінар відбудеться 11-12 грудня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України. Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту. Програма семінару додається.

Другий семінар відбудеться 14-15 грудня 2017 року в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті. Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту. Програма семінару додається.

Цільова аудиторія:

– представники керівництва підприємств;
– енергоменеджери підприємств;
– представники технічних служб підприємств;
– представники державних організацій, відповідальних за енергозбереження;
– консультанти з питань енергозбереження;
– представники навчальних закладів, у яких проводиться навчання з питань енергоефективності та енергозбереження.

Передумовою участі у семінарі є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері.

Кількість учасників семінару обмежена. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

Для організації заходу просимо Вас до 6 грудня 2017 року надати до Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України (osm-zed@ucci.org.ua; rhombusgu@gmail.com) інформацію щодо представників вашого підприємства (ПІБ, назва підприємства/організації, посада, мобільний телефон, адреса електронної пошти) для участі в одному із вищезазначених семінарів та стисле резюме щодо досвіду роботи у зазначеній сфері.

За додатковою інформацією звертатися до керівника Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України Ольги Степанівни Марушевської, тел. 044 461 9820 або 097 309 31 40.

Участь у семінарі безкоштовна.

Проживання та транспортні витрати учасники покривають
самостійно.

Заздалегідь дякуємо Вам за виказаний інтерес щодо участі у зазначеній Програмі підготовки фахівців.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою,

Ольга Марушевська,

Керівник Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки
Торгово-промислова палата України

programa-kyyiv_enms_11_12_dec_2017

programa-dnipro_enms_14_15_dec_2017