ВІДБІР УЧАСНИКІВ 2-ДЕННИХ ТРЕНІНГІВ З ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМ СТИСНЕНОГО ПОВІТРЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ (РІВЕНЬ КОРИСТУВАЧА)

Анонсується відбір учасників 2-денних тренінгів з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах (рівень користувача)

Щодо Програми підготовки ЮНІДО
для фахівців з оптимізації систем стисненого
повітря на промислових підприємствах
(рівень користувача)

Шановні пані та панове!

Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно із Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ «Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України» (www.ukriee.org.ua) анонсує відбір учасників Програми підготовки фахівців з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах.

Міжнародні експерти ЮНІДО планують проведення 2-денних тренінгів з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ) та Регіональних Торгово-промислових палатах України залежно від отриманих заявок потенційних слухачів.

Перший тренінг відбудеться 13-14 листопада 2017 року в Торгово-промисловій палаті України. Тренери: Эрик Хардинг (Eric Harding) и Ян Мор (Ian Moore), компанія Эйр Технолоджи Лимитед (Air Technolodgy Limited), Великобританія. Програма додається.

Цільова аудиторія:
– фахівці або консультанти, які планують працювати в підрозділах українських підприємств;
– представники компаній сервіс-провайдерів у сфері систем стисненого повітря (за згоди з промисловим підприємством);
– представники підприємств, діяльність яких пов’язана з наладкою та технічним обслуговуванням систем стисненого повітря;
– фахівці, які планують бути Національними експертами даного напряму;
– проектувальників, наладчиків систем стисненого повітря та інші зацікавлені особи.

Передумовою участі у тренінгу є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері.

Кількість учасників тренінгу є обмеженою. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

Для організації заходу просимо Вас до 9 листопада 2017 року повідомити Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України на електронну
адресу: osm-zed@ucci.org.ua (Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України, тел. 097 309 31 40) контактну інформацію (телефон, електронну почту та адресу) представників Вашого підприємства про можливу участь у вищезгаданому тренінгу та їх коротке резюме щодо досвіду у даній сфері.

Участь у тренінгу безкоштовна.
Проживання та транспортні витрати учасники покривають
самостійно.

Заздалегідь дякуємо Вам за виказаний інтерес щодо участі у даній Програмі підготовки
фахівців.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

З повагою,

Ольга Мару шевська,
Керівник Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки
Торгово-промислова палата України

Програма 2-денного тренінгу ЮНІДО